Üretim Yaparak Yardımcı Olacağımız Bir Projeniz Mutlaka Vardır

Tasarımdan Üretime, Üretimden Belgelendirmeye Yanınızdayız.

Üretmek İstediğiniz Parçaların Tasarım ve Mühendislik Hesapları

Aynı Zamanda Üretici Olmak İstiyorsanız Know-How Araştırmaları

Talaşlı Üretim, Kimyasal İşlemler, Renklendirme ve Yüzey İşlemleri  a

Temiz Oda İşlemleri

CNC kayar otomat

Medikal Dental Üretim ve İmalat

Tasarım ve üretim

İşyeri ve imalat tasarımı

Tersine mühendislik

CNC Seri Fason İmalatı

Özel Yedek Parça İmalatı

İleri Düzey İşleme

Özel Parça Üretimi

Talaşlı İmalat

Üretim

Artık tüm talaşlı imalat işlerinizi Nitro İnovasyon’a getirebileceksiniz. Cnc Kayar Otomat 7 Eksen ve 8 eksen Makinelerimizle eksiksiz olarak her türlü cnc Kayar Otomat islerini üretimi yapabilmekteyiz.

  • 1 Adet Star SR20J – 2014 kayar otomatcnc kayar otomat
  • 2 Adet DMG MORI Sprint 20/5 – 2016 kayar otomatcnc kayar otomat

CNC Kayar otomat tezgahlar standart torna tezgahlarına göre oldukça karmaşık ve rijit bir yapıya sahiptirler. Normal torna tezgahından farkları takımların z ekseninde sabit spindle ların z ekseninde hareketli olmasıdır. Kayar otomat tezgahları yataklama ile çalışabildikleri için standart bir torna tezgahında işlenemeyecek derecedeki ufak çapta ya da uzunlukta parçaları işleyebilmek, uzun tornalama, delik delme, diş çekme işlemlerini oldukça hassas ve rijit bir şekilde bitirmek mümkündür.

Kayar otomatta parça hareketlidir.

Pens çubuk olan parçayı guide bushing(yataklama) içinde hareket ettirerek z ekseninde hareket sağlar. Çok komplike parçaları bir seferde makinadan bitmiş olarak çıkarır. Çünkü alında ve dış çapta c eksen uygulamalarını  çok rahat yapar. Parçayı keserek yardımcı aynaya aldığında makine komutlara göre c eksen uygulamaları yapar. Kayar otomatlar yataklama sistemi ile çalıştıklarından dolayı tek pasoda bir tornanın yapamayacağı seviyede talaş derinliğine ulaşmaktadır.

Tek paso avantajından dolayı;

– Parça işleme süresi oldukça kısalmakta,

– Parça hassasiyeti artmakta 0.01mm ve altı.

– Parça yüzey kalitesi artmaktadır.

– Tekrarlanabilirlik oranı %100′dür. Bir parçadan diğerine ölçülerde sapma kesinlikle olmamaktadır.

CNC kayar otomat tezgahları yüksek devirli canlı takımlara da sahip olduğu için, bu karmaşık tezgahların neredeyse yapamayacağı bir iş yoktur. Anahtar ağzı, istenilen geometrik şekil ( elips, altı köşe, dört köşe, vs..) açmak, yarık yarma, c eksen delik delme, klavuz çekme, polar interpolasyon, silindirik interpolasyon, broşlama gibi işlemler rahatlıkla yapılabilmektedir.

Tasarım ve Üretim

Cnc Otomat,  Cnc Torna, Rovelver ve Talaşlı imalat alanlarında hizmet veren firmamız Nitro İnovasyon Cnc Kayar Otomat işlerinizde de hizmetinizdedir.

Üretmek istediğiniz her ne olursa olsun, bize fikrinizi söyleyerek tasarım haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Tasarladığınız Parçayı üretilmesini istediğiniz şekilde ve sayıda, en kısa zamanda teslim etmek üzere en uygun fiyatı verebiliriz.

Tasarlarız :

Parça tasarımından İşyeri Tasarımına kadar her şey. Düşündüğünüz herşeyi kağıda dökebiliriz.

Planlarız:

Belgelendirme, Üretim Planı, Teknik Altyapı, Üretime başlamanız için her şey

Üretiriz:

Hazır tasarımlarınızı üretmek ve kontrol etmek. yapabildiklerimizin sadece bir kaçı

Bünyemizde bulunan 7 ve 8 eksenli kayar otomat tezgahları ile 2 mikron hassasiyetine kadar tüm medikal ve dental implant ve parçalarının, cerrahi set parçalarının üretimini çok seri şekilde yapmaktayız. Bünyemizde bulunan Class 1000 seviyesindeki temiz oda ile yüksek kalitede üretilen medikal dental ve cerrahi parçaların paketleme işlemlerini CE ve ISO 13485 standartlarında yapabilmekteyiz.

İşyeriniz veya fabrikanız için Medikal ve diğer alanlarda olmak üzere, işyeri tasarımı ve kurulumu, teknik altyapı, temiz oda kurulumu, üretim altyapısı için gerekli mühendislik ve uygulama hizmetini de sizin için sağlamaktayız

Mevcut bir sistem, cihaz ya da nesnenin üretim aşamalarını da içerecek şekilde tasarım özelliklerinin ve / veya işlevsel özelliklerinin tahlil edilmesine tersine mühendislik (reverse engineering, RE) denir. Tersine mühendislik süreci bir yazılım üzerine veya bir jet motoru elemanı olan eksenel kompresör üzerine uygulanabileceği gibi, daha kapsamlı bir çözümlemeyle bir savaş uçağının tamamına da uygulanabilir. Hatta daha farklı disiplinler de göz önüne alınarak düşünülürse insan beyninin çalışma prensibini çözümleme süreci de tersine mühendislik örneğidir.

Sizlere sunmuş olduğumuz alanlardan bir ise CNC seri fason işlerini ve imalatını yaparak satışını gerçekleştirmekteyiz.

Talepleriniz doğrultusunda, sizlerden gelen teknik resim veya numuneler ile her sektöre yönelik özel yedek parça imalatı ve CNC işleme hizmeti veriyoruz.

CNC lazer kesme, NC giyotinde kesme, CNC abkantta bükme, CNC punc teknikleri ile metal parçalarınızı itinayla işlemekteyiz.

Firmaların özel parça maliyeti konusunda son derece tutumlu ve dikkatli olduğunun bilinciyle, özel parça üretim alanında uzman ve deneyimli personellerimizle sürekli hizmet veriyoruz.

Son teknoloji dijital makinalarımızla sanayi sektöründe paslanmaz, pirinç, metal, titanyum, mühendislik plastiği ve tel erezyon EDM hammaddeleri ile isteğe bağlı özel üretim yapmaya ihtiyacı olan tüm özel parça malzemeleri için son teknoloji ile üretim yapıyoruz.

İşletmenizde özel tasarım gerektiren makine, mekanizma, otomasyon ve ortaklaştırma gibi özel proseslerinizde anahtar teslim çözümler sunabiliyoruz.

Talaşlı imalat (üretim); tasarlanmış bir iş parçasının standartlara uygun olarak projelendirilmiş teknik resmi referans alınarak, parça üzerinden farklı şekil ve büyüklüklerde talaş kaldırılarak istenilen geometrik şekli verme işlemidir. Bu şekil verme işlemi, uygun takım ve tezgahlar aracılığıyla yapılmalıdır.

Talaşlı imalatta kullanılan takımların veya iş parçasının birbirine göre izafi hareketi sağlanarak, oluşturulan gerilim yoluyla malzeme üzerinden talaş kaldırmak suretiyle yapılan bu üretim şeklinin farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Hemen Bugün Teklif Alın

Teklifini almak istediğiniz ürünün veya hizmetin bilgilerini iletin size geri dönüş sağlayalım

İSMİNİZ *
SOYADINIZ *
EMAIL ADRESİNİZ *
TELEFON

KONU

NASIL YARDIMCI OLABİLİZ