Hakkımızda

Tasarımdan Üretime, Üretimden Belgelendirmeye Yanınızdayız.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek, ürün ve hizmetleri maksimum kalitede, en ekonomik şekilde ve %100 müşteri memnuniyeti ile üretmek temel politikamızdır.

Firmamız, tekstil makineleri, kalıp, otomotiv ve gerekli istek doğrultusunda yedek parça üretimini sürdürmektedir. CNC tezgahlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Firmamız, Türkiye’nin kalkınmasında rol oynayan SAVUNMA ve HAVACILIK ve MEDİKAL sanayine yedek parça üretimi ve ihtiyaçlarını en kısa sürede, hassas işleme teknikleri ile karşılamak ve tedarikçisi olmak için kurulmuştur.

Yapılan çalışmalar arasında;

-Endüstriyel ürün tasarımı ve ARGE çalışmaları.

-Havacılık ve savunma sanayi özel parça imalatı.

-Makina yedek parçalarının cnc talaşlı imalatı.

-Otomotiv yedek parçalarının cnc talaşlı imalatı.

-Medikal parçaların ve yedek parçalarının cnc talaşlı imalatı.

-Dental parçaların ve yedek parçalarının cnc talaşlı imalatı.

-Temiz oda paketleme hizmetleri

Firmamız Ankara Ostim O.S.B de 500 metre kare kapalı sahası bulunan işyerinde;

Torna Tezgahları, Kayar Otomatlar, Matkaplar ile bunun yanında CNC TORNA ve CNC kayar otomat tezgahları ile çeşitli makine yedek parça imalatları, özel imalatlar ve isteğe yönelik makine imalatları ile sektöre hizmet etmektedir.

Üretim ülkemizin büyümesi vazgeçilemeyecek bir olanaktır.  Üretim için gerekli olan mühendislik, çeşitli yapıtaşları gerektirir. İşletme kurulumundan üretilecek malın cinsine, parçanın sıfırdan tasarımından üretilip kullanıma hazır hale gelmesine kadar çok zorlu yollar girişimciyi meşgul etmektedir. Nitro İnovasyon olarak size üretimin her aşamasında yardımcı olabiliriz

Her geçen gün müşteri ve ürün yelpazesini geliştiren Nitro inovasyon, kaliteli ürün, zamanında teslimat ve uygun fiyat politikasından asla taviz vermeyerek müşteri memnuniyeti politikasını kendisine hedef seçmiştir. Firmamız bünyesinde bulunan Cnc torna, Cnc kayar otomat tezgahları ile;

Otomotiv yedek parça

Hidrolik, pnomatik bağlantı parçaları

Doğalgaz bağlantı parçalarında

Tente perde sistemleri mekanizma bağlantı parçalar

Gıda makinaları yedek parçaları,

Tarım makinaları ve yedek parçaları

Tekstil makinaları ve yedek parçaları

İnşaat makinaları yedek parçaları ve bilimum inşaat parçaları

Konveyör sistemleri ve yedek parçaları,

Elektronik yedek parçalar,

Kalıp pimleri, kalıp burçları ve kalıp bağlantı elemanları,

Otomatik kapı ve pencere sistemleri,

Menteşe pimleri-burçları

Silah ve yedek parçaları,

Teflon-bakır-alüminyum conta, pul ve sızdırmazlık elemanları

Baskı sistemleri ve yedek parça aksamları,

Matbaa- ofset makinaları ve yedek parça aksamları,

Makina- masa ayak sistemleri ve aksamları,

Fren çatal parçaları,

Paslanmaz, bakır, pirinç alüminyum, polyemid, teflon, kestamid, burçlar-pimler-cıvatalar-tapalar. vb. sektörlere yedek parça temin etmektedir.

cnc uretim

Firma Kültürü

NITRO iso9001

Misyonumuz

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ile beklentilerini, kaynakların en etkin kullanımı ile güvenilir, fonksiyonel ve kaliteli ürünlerimizle karşılamaktır. Kaliteli ürünler üretip, sürekli büyümeyi hedefleyen, toplumsal ve çevresel değerlerden ödün vermeyen, verimli, karlı ve ülkemize yararlı bir şirket olmaktır. Çalışanlarımız; müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf bir ortam oluşturmak ve sürekliliğini sağlamaktır. Daha kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla, sürekli ve yenilenen kalite sistemlerinin içinde yer alarak, güçlendirilmiş makine parkımız ile gelişmiş, modern teknolojiyi çağdaş yönetim ilkeleri ışığında uygulayarak sektördeki başarılı konumumuzu sürekli hale getirmektir.

Nitro inovasyon Cnc otomat ve talaşlı imalatta müşterilerine en yüksek kalitedeki ürünleri en uygun fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendine hedef belirlemiştir.

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini; ileri teknolojileri ve gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün kalitemizi geliştirilmiş çözümlerle karşılayarak ve yapabileceğimizin en iyisini yaparak sektörümüzün bir numaralı üreticisi olma, uzun soluklu çalışmalarımızla verimliliğimizi, ciromuzu ve karlılığımızı arttırarak sektöründe takdir edilen kurum olabilmektir.

Müşterilerimizi memnun edip uzun süre çalışmak, ülkemizde imal edilemeyip yurt dışından ithal edilen ürünlerin ülkemizde de yapılabileceğini kanıtlamak ve ülkemize yatırımlar yaparak yeni istihdamlar yaratmak Nitro inovasyon un kuruluşundan bugüne kadar vazgeçilmez hedeflerinde öncelik taşımaktadırlar

Kalite Politikamız;

  • Müşterilerimizin istek ve beklentilerini ‘ilk seferde doğruyu’ yaparak karşılamak,
  • Personelimizin sürekli eğitimini ve gelişimini sağlayarak performansımızı yükseltmek,
  • İş süreçlerimizi; sürekli değerlendirip, denetleyerek hatasız üretimi gerçekleştirmek,
  • Değişen dünya teknolojilerini takip ederek, üretim teknolojilerini kuruluşumuzda gerçekleştirmek için yatırımları sağlayarak sürekli gelişmek,
  • Kalite konusunda duyarlı tedarikçilerle işbirliği yaparak faydaya dayalı ilişkiler geliştirmek.

Kurum Kültürümüz:

  • Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını, onların istekleri doğrultusunda ve sürekli olarak karşılamak.
  • Ürünlerimizin niteliklerini artırırken, fiyat açısından daha uygun ürünleri, müşterilerimizin istediği zamanda sunmak.
  • Pazarda lider konuma yükselmek ve rekabet gücümüzü arttırmak için kalite seviyemizi sürdürmek ve geliştirmek.

Hemen Bugün Teklif Alın

Teklifini almak istediğiniz ürünün veya hizmetin bilgilerini iletin size geri dönüş sağlayalım

İSMİNİZ *
SOYADINIZ *
EMAIL ADRESİNİZ *
TELEFON

KONU

NASIL YARDIMCI OLABİLİZ